Lineárny hlásič

DOP-40_nastavenieLineárny hlásič (5-100m) sa nastavuje veľmi jednoducho tromi skrutkami za pomoci zabudovaného silného laserového dela. 

Inštaluje sa bez prítomnosti napájacieho napätia od ústredne, bez pomoci diagnostickej pomôcky. Je potrebná iba jedna 9V batéria na vybudenie laserového paprsku a jeden malý krížový skrutkovač.

dop40

Unipos - Inteligentné systémy
Užívateľské hodnotenie: / 4
SlabéDobré 
Napísal Ado Kamen   
Nedeľa, 08 August 2010 09:38

IFS7002IFS 7002

Systém umožní bez nutnosti ďalších zariadení a pomôcok používať tzv. odbočky. Každý hlásič má svoje ID, preto nie je problém jej priradiť adresu podľa dodatku v projektovej dokumentácii.

Systém vylučuje možnosť, že sa stane u užívateľa náhodná zámena hlásiča a v prípade požiaru dostane správu o vzniku požiari z nepravdivej/nesprávnej adresy (napr. mylná zámena hlásiča pri maľovaní priestorov).

Systém má rozsiahlu možnosť sieťovania - do siete je možné zapojiť aj malú konvenčnú podústredňu, ktorá nayše spĺňa aj požiadavky dané STN EN 12094-1 a ktorý môže byť samostatne, alebo ako celý systém využívaný pre monitorovanie a ovládanie hasiacich zariadení.

iffsec


IFSEC Birmingham (Anglicko)

súbory k stiahnutiu >>>>>>>>>>>>>

 

 

Ste

Pocitadlo.sk

. navstevnik tychto stranok 2024-07-21 01:51:48 Type: E_STRICT Msg: Non-static method JResponse::sendHeaders() should not be called statically File: /home/tr015300/www_root/libraries/joomla/environment/response.php Line: 206